Styrelse & kommittéer


Vilka är vi i Gåsasteget

Som medlem är du alltid välkommen att kontakta styrelsen med frågor, synpunkter på aktuell verksamhet eller om du vill bidra med någon idé som hjälper klubben att utvecklas. Alla funktionärer inom klubben arbetar ideellt så vi ber dig om förståelse att vi beslutat att vi som mål satt att du skall få svar inom 48 timmar. Välkommen att höra av dig!

Styrelsen


Ordförande

Mikael Dahlgren

ordforande@gasasteget.se

Vice ordförande

Kassör

Anders Nilsson

kassor@gasasteget.se

Sekreterare

Ulrika Lindström

sekreterare@gasasteget.se

Ledamot

Kenneth Larsen

kenneth@gasasteget.se

Ledamot

Florina Mikkelsen

florina@gasasteget.se

Ledamot

Hasse Kunkel

hasse@gasasteget.se

Suppleant

Benjamin Lindblom

benjamin@gasasteget.se

Suppleant

Josefin Risberg

josefin@gasasteget.se

Suppleant

Åsa Fridh

asa@gasasteget.se


TTK - Tävlings- och Tränarkommittén


Sammankallande

Åsa Fridh

ttk@gasasteget.se

Tommy Pettersson

ttk@gasasteget.se

Ulrika Lindström

ttk@gasasteget.se

Ferry Einarsson

ttk@gasasteget.se

Malin Dahlgren

ttk@gasasteget.se

Olivia Dahlgren

ttk@gasasteget.se


Seniorkommittén


Festkommittén


Sammankallande

Anna Nordin

info@gasasteget.se

Annette Möller

Patrik Henningsson

Helen Pettersson

Ferry Einarsson

Helen Nilsson



Tisdagsgruppen


Musikansvarig

Jan-Erik Persson

musik@gasasteget.se

Tisdagsgruppen

Maria Munther

tisdag@gasasteget.se

Tisdagsgruppen

Jörn Nilsson

tisdag@gasasteget.se

Tisdagsgruppen

Niklas Larsson-Hultgren

Tisdagsgruppen

Christine Mohlin

FaR-ansvarig (Fysisk Aktivitet på Recept)

Louise Lindberg

louise@gasasteget.se


PR & Kommunikation


Jeanette Lloyd

jeanette@gasasteget.se

Evelina Widehammar

Åsa Fridh

asa@gasasteget.se